Зустріч у Києві з о. Борисом Ґудзяком на тему «Скільки коштує гідність?»

26.01.201115:21 У рамках дискусійного клубу «Бізнес Credo» 3 лютого о 17.30 у готелі «Опера» в Києві (вул. Б. Хмельницького, 53) розпочнеться зустріч з ректором Українського католицького університету (УКУ) о. Борисом Ґудзяком на тему «Скільки коштує гідність?». Серед питань зустрічі: – наскільки гідність пов'язана із здатністю людини пливти проти течії? – як визначати міру балансування на межі принциповості і безпринципності?


– кого із сучасних українських бізнесменів можна ставити в приклад дітям?

До участі в зустрічі запрошують власників та представників топ-менеджменту українських та міжнародних компаній, зацікавлених у змістовному діалозі бізнесу та суспільства.

Участь у заході — безкоштовна, за умови попередньої реєстрації та отримання підтвердження з боку організаторів заходу. Кількість місць обмежена.

Контактна інформація для реєстрації:

Віталій Шпак, керівник представництва УКУ та LvBS у Києві

shpak@lvbs.com.ua, тел. +38 044 425-39-37, +38 097 653-82-48.

Довідка:

Ініціатори зустрічей у рамках дискусійного клубу «Бізнес Credo» наголошують, що участь у таких зустрічах — це можливість для власників та топ-менеджерів поспілкуватись у форматі «business talk» із провідними мислителями та лідерами суспільної думки в українському та міжнародному середовищі. Мета проекту — створити майданчик та започаткувати активний діалог щодо взаємодії бізнесу та суспільства, проаналізувати сучасні взаємні виклики та впливи, а в тривалішій перспективі — підсилити роль бізнесу у розвитку ключових суспільних процесів в країні.

Джерело: РІСУ 

Рейтинг: 4.0 Голосів: 2 Переглядів: 819
Ваша оцінка: 2001

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар