Стажування для журналістів у Берліні

21.10.201010:19 Програма фундації Роберта Боша «Засоби масової інформації - посередники між народами» у співпраці з Берлінською школою журналістики надають можливість молодим журналістам з Центральної та Східної Європи взяти участь у заходах із підвищення кваліфікації в Берліні, що триватимуть з 1 березня по 31 травня 2011 року. Кінець терміну подання заяв: 1 листопада 2010 року. У перший місяць вони прослухають компактний курс, що міститиме знання про Німеччину та її стосунки зі східними сусідами, а також про Європейський Союз. Після цього вони, в залежності від своїх побажань, протягом двох місяців працюватимуть в редакціях газет, радіо чи ТБ німецької столиці. Там вони ознайомляться з працею німецьких колег і зможуть самі готувати матеріали для німецької редакції. Однак під час перебування в Німеччині вони не повинні переривати контакт зі своїми редакціями на батьківщині.


Стипендіати отримають:

- щомісячну стипендію 1.100 євро

- кураторську опіку в гостьовій редакції

- підтримку в пошуку житла

Тож їм буде надано можливість працювати «тимчасовими кореспондентами» з Берліна. Після повернення на Батьківщину здобутий досвід допоможе їм компетентно повідомляти про Німеччину й актуальні процеси в Європейському Союзі.

Здійснюючи цей проект, Фундація слідує заповіту фундатора Роберта Боша (1861-1942), який закликав до примирення і порозуміння між народами. Стипендіати теж долучаться до реалізації цієї ідеї і вноситимуть свій вклад до покращення взаємин і подолання негативних стереотипів, насамперед серед молодого покоління.

Формуляри заяв можна отримати за адресою: www.medien-mittler.de

Відбіркові співбесіди відбуватимуться наприкінці листопада – на початку грудня 2010 року.

Детальніша інформація за адресою:

Berliner Journalisten-Schule

„Medien-Mittler"

Karl-Liebknecht-Str. 29

D - 10178 Berlin

E-Mail: info@medien-mittler.de

 

Джерело: Європейський простір

Фото: maidangeneration.org.ua

Рейтинг: -   Переглядів: 607
Ваша оцінка: 148

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар