Відкритий кубок університетів U-Куб 2010/2011

18.10.201018:02 28 жовтня 2010 р. стартує «Відкритий кубок університетів - U3» гри "Що? Де? Коли?". Змагання будуть проходити у вигляді синхронного україномовного турніру та складатимуться з чотирьох етапів, кожен з яких включатиме три турніри по 12 запитань. Календар турніру: 1 етап: 28 жовтня – 3 листопада. 2 етап: 2-8 грудня. 3 етап: 24 лютого – 2 березня. 4 етап: 7-13 квітня. Як і у попередньому сезоні, передбачено залік у двох категоріях: 1. Студентський кубок U3 – серед команд, до складу яких входять лише студенти денної форми навчання одного Університету чи ВНЗ. 2. Відкритий кубок U3 – серед команд, які сформовані довільним чином (немає вимоги щодо належності до котрогось із ВНЗ).


Зголошення до участі у турнірі від міста (регіону) необхідно надіслати до 25 жовтня 2010 р. включно на адресу orgkomitet@u3.org.ua

Тема (subject) листа: U3_registration_region. У темі замість слова region потрібно вказати свій регіон (наприклад, U3_registration_Kyiv).

Заявка повинна містити таку інформацію:

1. Назва міста (регіону).

2. Ім'я та прізвище особи, відповідальної за проведення турніру в даному місті (регіоні) та електронну адресу цієї особи.

3. Ім'я та прізвище ведучого.

4. Електронна адреса ведучого.

5. Орієнтовна кількість команд, які приймуть участь в турнірі (приблизний мінімум і максимум).

Зареєструватися можна також на сайті турніру: http://u3.org.ua/ukyb/region/registration

Турнірний внесок за участь в етапі змагань становить 12 грн. для команд, які сформовані студентами конкретного університету (ВНЗ) і 18 грн. для команд-учасниць загального заліку.

Вже традиційно у рамках турніру U3 львівським командам буде запропоновано позмагатися ще й за Відкритий кубок Львівського національного університету імені Івана Франка для студентських команд (команди до яких входять лише студенти денної форми навчання одного Львівського ВНЗ) і за Кубок Дракона для команд загального заліку. Команди Львівського регіону, які бажають зголоситися до участі у змаганнях повинні до 26 жовтня (включно) надіслати заявку на адресу: orgkomitet@u3.org.ua. У темі листа слід вказати: U3_lviv_team де замість слова team слід зазначити назву команди (наприклад U3_Lviv_yx).

В заявці повинна міститися така інформація:

1. Назва команди.

2. Капітан.

3. Контактний телефон.

4. Електронна адреса.

5. Для команд студентського заліку: назва ВНЗ, факультет. Для команд загального заліку: «загальний залік».

Організаційний внесок за участь в турнірі становить 20 грн. для львівських студентських команд, які представляють конкретний університет (вищий навчальний заклад) і 50 грн. для львівських команд – учасниць загального заліку.

Оргкомітет U3

Рейтинг: -   Переглядів: 767
Ваша оцінка: 126

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар