Академічній освіті пропонують «практичний» додаток

17.10.201020:14 Молодому підприємцю додадуть трохи практики. Освітній центр «Мистецтво бізнесу» організовує у Львові тренінги, на яких ті, хто хоче розпочати або розвинути власну справу, зможуть повчитися в успішних підприємців. Ідея такого центру, за словами співзасновника Арсена Куртяка, має на меті доповнити академічну освіту практичними навиками. «Всі предмети у нас викладають люди, які багато років працюють у сфері бізнесу: чи то буде маркетинг, чи менеджмент, чи фінанси», -  наголосив Арсен Куртяк.


Президент однієї з транспортних компаній Львова Руслан Козак запевнив,  що для зародження власного бізнесу найбільш необхідний не стартовий капітал, а працелюбність. «Гроші – це розповсюджений стереотип. Я би заохочував не дуже на ньому зациклюватися, тому що, коли є хороша ідея, і є людина, яка розуміє, як її реалізувати, ті, в кого є гроші, готові в неї вкладати». Програми, які пропонує центр «Мистецтво бізнесу», різноманітні: від безкоштовних майстер-класів до довготривалих курсів, які коштуватимуть в середньому 600 гривень.

Навчання проводитимуть групами: для студентів-старшокурсників, початківців у підприємництві,  та тих, хто уже зробив перші кроки у заснуванні свого бізнесу. Вкінці програми кожен учасник напише та представить експертній раді власний бізнес-план. Набір слухачів проводять до 15 листопада

 

Джерело: Юлія Роїк

Фото: http://news.if.ua/tag/%D0%92%D0%B5%D1%80%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B0

Рейтинг: -   Переглядів: 636
Ваша оцінка: 111

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар