Стосунки з батьками. Як встановити межі? [17 лютого, Львів]

EXCLUSIVE ARTICLES17.02.201610:18 17 лютого в рамках навчально-розважального курсу про стосунки «Гостинець» відбудеться друга відкрита зустріч на тему: «Покине тому чоловік свого батька та матір свою, та й пристане до жінки своєї, і стануть вони одним тілом»


Мати батьків – це добре, а мати щасливих батьків – це прекрасно. Під час лекції говоритимемо з о.Миколою Лучком про наступне:

а) стосунки з батьками; 
б) фізичні, емоційні та духовні межі у нашому житті; 
в) як встановлювати межі і як їх використовувати.

Приходь і ти дізнаєшся. Як та коли слід іти від наших найрідніших, щоб і ви і вони мали шанс бути Щасливими? Де вони, ці межі  – між тобою та близькими? Чи потрібно слухати батьків, чи просто поважати? Як відшукати гармонію в стосунках, не травмуючи рідних людей?

Реєстрація на зустріч обов'язкова! https://goo.gl/FtsiH2

Деталі за телефоном: 0684370524 – Богдан; 0639621274 – Оля

 

Довідка

ГОСТИНЕЦЬ  християнський навчально-розважальний курс про близькі стосунки для хлопців і дівчат віком 18-35 років. Сприяє розвитку, набуттю знань та вдосконаленню як кожної окремої особи, так і пари, метою якої є створення щасливої сім'ї. Детальніше про курс читай на сторінці facebook.com/Gostynets

В межах курсу є можливість брати участь в одній або декількох лекціях відкритого формату, зазначивши про це у реєстраційній формі.

Курс проводиться в рамках проекту Патріаршої Комісії у справах молоді УГКЦ "Хтось не зробить".

Керівник та організатор Курсу  Оля Матвійчук, координатор напрямку "Щаслива сім'я"

 

Фото: news.tts.lt

Рейтинг: 5.0 Голосів: 2 Переглядів: 1580
Ваша оцінка: 106651

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар