Запроси на Різдво родину постраждалих від війни!

26.12.201511:57 На заклик Блаженнішого Святослава організовується акція "Христос єднає у Різдві". До участі запрошені мирянські спільноти та всі вірні, які бажають відсвяткувати Різдвяні свята з родинами вимушених переселенців та осіб, постраждалих у війні.


У час підготовки до Різдва звертаюся до кожного вірного, до кожної християнської родини та кожної мирянської спільноти, щоб наповнити серця та домівки гостинністю до осіб, які потребують нашого милосердя, – вимушених переселенців, вдів, сиріт і напівсиріт, поранених, хворих чи звільнених з полону воїнів і волонтерів. Запросивши цих людей до своїх домівок чи спільнот для спільного святкування Різдвяних свят, ми вітатимемо самого Христа-Подорожнього, бо Він чужинцем був і ми Його прийняли (пор. Мт. 25, 35).

 

Комісія у справах мирян нашої Церкви у співпраці з Благодійним фондом «Карітас» та Координаційною радою душпастирства в кризових ситуаціях допоможуть вам віднайти контактні дані тих потребуючих осіб, які на ваше запрошення зможуть розділити з вами велике таїнство Божого милосердя в народженні Спасителя через святкування Різдва.

 

Зголоситись для участі та за детальнішою інформацією можна за емейлом: komisija.myrjan.ugcc@gmail.com

 

Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ

Комісія у справах мирян УГКЦ

Рейтинг: 5.0 Голосів: 5 Переглядів: 983
Ваша оцінка: 106435

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар