Спільна молодіжна акція "Миколай іде до всіх!" [18-19 грудня, Львів]

16.12.201512:48 Активна молодь роздаватиме в ніч на 19-те грудня (з п’ятниці на суботу) безхатченкам, котрі «чекатимуть Миколая» на Головному залізничному вокзалі м. Львова, цільові подарунки


ДАТА проведення: від 18-19 ГРУДНЯ 2015 року Божого

ЧАС проведення (на вокзалі): з 04:00 год. до 05:00 год.

Учасники: брати-семінаристи Львівської духовної семінарії Святого Духа та уся охоча молодь

Організаційні питання:

Ця акція вже традиційна, цьогоріч проходитиме вп’яте !

Активна молодь роздаватиме в ніч на 19-те грудня (з п’ятниці на суботу) безхатченкам, котрі «чекатимуть Миколая» на Головному залізничному вокзалі м. Львова, цільові подарунки. Надлишок подарунків отримають також і діточки та люди похилого віку, які просто перебуватимуть в залах, очікуючи свій потяг.

Плянуємо (аби акція відбулася належним чином) проводити приватні збірки (особисті, а також із залученням друзів/знайомих та усіх людей доброї волі) для придбання та наповнення відповідного подарункового пакету необхідними речами. Бажаємо, аби Миколай не лише наповнив шлунки безхатченків солодощами, але й також спричинився до надання їм поживи для душі: навернув до Бога, наповнив їхні серця ВІРОЮ і ЛЮБОВ’Ю, подарував НАДІЮ і ВІДВАГУ до кращого життя, простягнув «РУКУ ДОПОМОГИ» у зміні їхнього життєвого статусу… Таким чином, маємо намір помістити в подарунковий пакет також і колядник, відкритки (із гарними побожними й оптимістичними висловами), календарі із відповідними християнськими морально-етичними гаслами/цитатами, вервицю тощо.

Окрім вищезазначеного, плянуємо придбати й найнеобхідніші засоби гігієни: зубні паста/щітка, мило, крем для рук, вологі й сухі серветки, рукавиці.  І, звичайно, куди ж без «традиційних» мандаринок і цукерок !

Збір «помічників Миколая» відбудеться бл. 21-22-ї год. 18.12.2015 р. Б. в приміщенні дзвіниці Архикатедрального собору св. Юра (у відповідній клясі, де збирається Святоюрська молодь).  Там матимемо відповідні «чування» (сортування дарунків і формування подарункових пакетів), після чого о 3:30-4:30 год. вирушатимемо групою на Головний залізничний вокзал.

По завершенні акції учасники візьмуть участь у Божественній літургії у Соборі св. Юра.

ПРИМІТКИ:

  • Для з'ясування/уточнення будь-яких організаційних питань - телефонуйте за номерами: 067-961-48-32 або 063-46-65-945. (бр. Сергій)
  • Для внесення добровільної пожертви (у готівковому чи безготівковому вигляді) на «подаруночки від Миколая» чи безпосередньо гостинці - телефонуйте за номером 067-28-23-225 (Марічка, представник Святоюрської молоді).

Наше гасло: «Не треба слів !. Най буде тільки ДІЛО ..!» (О.Теліга)

 

Повідомив Сергій Довба

Фото: blog.yinnyang.co.uk

Рейтинг: 5.0 Голосів: 1 Переглядів: 805
Ваша оцінка: 106395

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар