Екологічні заходи проекту "Екологічне навернення "Славен будь!" [16-17 жовтня, Кам'янець-Подільський]

16.10.201514:58 Посади дерево, прибери парк, візьми участь в конкурсах та частуванні разом з проектом "Екологічне навернення "Славен будь!" у твоєму місті!


«Де двоє або троє зберуться в Моє ім’я,
там Я серед них»

Програма заходів:

16.10.2015 (п'ятниця):

17:00 - висадка саджанців біля Храму Матері Божої Почаївської

17.10.2015 (субота)
10:00 - висадка саджанців біля Храму Пресвятої Трійці (Старе місто, Троїцька площа)
11:00 - збір усіх учасників в парку Героїв Майдану (вул.Шевченка)
11:20 - розподіл на групи та прибирання каньйону "Подільські товтри"
11:30 - висадка саджанців біля Храму Свщмч. Йосафата, (Старе місто, вул. Замкова,1) (одна із груп)

14:00 - святкування (частування, екоконкурси) на території Храму свщмч. Йосафата


Зробимо разом наше життя світлішим, а простір чистішим!

Довідка

Проект «Екологічне навернення "Славен будь" ("Laudato si") Переможці Всеукраїнського конкурсу соціальних проектів "Хочу! Можу! Зроблю", організованим Патріаршою  Комісією у справах молоді УГКЦ (в рамках соціальної ініціативи "То-Ся не зробить") за підтримки Благодійного фонду Митрополита Андрея Шептицького і Благодійного фонду «RENOVABIS» для парафіяльних молодіжних спільнот Української Греко-Католицької Церкви.

Цей проект розроблений молодіжними спільнотами при парафіях УГКЦ в м. Кам’янці-Подільському (Храм свщмч Йосафата, Храм Пресвятої Трійці, Храм Матері Божої Почаївської), за підтримки парохів церкви та ГО «Чисті Схили».

"Який світ прагнемо передати тим, які прийдуть після нас, дітям, які тепер зростають?» – говорить Папа Франциск у однойменному документі про екологію Енцикліка "Славен будь!"

Він заохочує всіх і кожного – окремих осіб, родини, місцеві громади, народи і міжнародну спільноту – до «екологічного навернення», згідно зі словами святого Івана Павла ІІ закликає нас усіх «змінити курс» і прийняти на себе відповідальність «дбати про спільний дім».

За додатковою інформацією, пропозиціями та бажанням допомогти у втіленні проекту просимо звертатися на нашу сторінку в ФБ.

Рейтинг: 5.0 Голосів: 2 Переглядів: 896
Ваша оцінка: 106133

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар