Зустріч української молоді Італії [10-11.10, Рим]

EXCLUSIVE ARTICLES18.09.201513:27 Запрошуємо українську молодь об'єднатися у молитві, роздумах та здоровому християнському дозвіллі у вічному місті Римі, при Патріаршому Прокатедральному Соборі Святої Софії. Зустріч запланована на 10-11 жовтня цього року, її вже благословив, а також запевнив у своїй присутності на ній, Блаженнійший Патріарх Святослав, Глава УГКЦ


"Ми, українська молодь в Італії,
покликані жити та творити для України і заради України,

навіть перебуваючи далеко поза межами нашої Батьківщини"

Цей християнський захід буде чудовою можливістю для української молоді в Італії  долучитися до творення Єдиного Молодіжного Простору УГКЦ,  до чого особистим прикладом нас закликають Глава Церкви, Синод Єпископів та Комісії у Справах Молоді УГКЦ різних рівнів, які упродовж останніх чотирьох років сумлінно працють над проектом єднання молоді нашої церкви.

Ставимо також за мету під час молодіжної зустрічі у Римі вшанувати Праведного Митрополита Андрея Шептицького у приурочений йому рік, а ще належно приготуватися до Світового Дня Молоді, що відбудеться у Кракові  в 2016-ому році. На СДМ у Польщі українська молодь має особливе запрошення, тож зможе задекларувати про себе та свої християнські цінності в світовому молодіжному середовищі.

Всечесні отці, розуміючи виклики нових еміграційних хвиль в країну, де душпастирюємо, маємо за обов'язок особливо дбати про молодь,  доручену нашій опіці. Отож сердечно просимо Вас сприяти організації, проведенні та залученні молоді з Ваших парафіяльних осередків до вищезгаданої ініціативи.

Дорогі батьки, відгукуючись на один з недавніх закликів Святішого Отця Папи Франциска про першовідповідальність батьків за християнське виховання їхніх дітей, допоможіть Церкві дбати про прищеплення молоді морально-християнських цінностей у час непростих викликів сучасного суспільства.

Дорога молоде, будьмо відповідальними  за наше майбутнє та шукаймо нагод для зустрічі та духовного єднання, що є запорукою збереження нашої ідентичності та культурних цінностей!
Запрошуємо всіх до Риму! Супроводжуємо це запрошення молитвою за всіх Вас та за нашу Батьківщину Україну. Пам’ятаймо, що здійснення сподівань на краще майбутнє України залежить саме від нас!

Електронна адреса організаторів: molodromasofia@gmail.com

На зустріч української молоді в Римі вас щиро запрошують владика Діонісій Ляхович, Апостольський Візитатор для українців в Італії та Іспанії, а також о. Марко Ярослав Семеген, Національний Координатор душпастирсва українців в Італії.

Попередня програма зустрічі:

Субота, 10 жовтня:

прибуття молоді з різних міст Італії до Риму;

8:00-10:00 – реєстрація учасників з'їзду, сніданок (українська парафія Святих Сергія і Вакха, piazza Madonna dei Monti, Metro Cavour)

10:30 – екскурсійний квест малими групами в центральній частині Риму в супроводі молоді з римських парафій

13:00 – спільна молитва у храмі святих Сергія і Вакха

13:30 – спільний обід (pranzo al sacco) на площі перед храмом

14:00 – від'їзд груп до Собору Святої Софії (via Boccea, 478)

15:00 – прибуття всіх учасників до Собору Святої Софії, поселення ( з собою обов'язково мати спальники і при можливості – карімати)

16:00 – тематична зустріч щодо Світового Дня Молоді в Кракові з головою Комісії у справах Молоді УГКЦ отцем Ростиславом Пендюком

17:30 – перерва

18:00 – Велика Вечірня

19:00 – спільна вечеря

20:00 – вечір української пісні та танців разом з гуртом Тріода (фіналісти Х-фактора)

22:30 – пісні біля ватри

Неділя, 11 жовтня:

8:00 – сніданок
9:00 – Утреня
10:00 – Урочиста Архієрейська Божественна Літургія, яку очолить Блаженнійший Патріарх Святослав
12:00 – зустріч Блаженнішого Святослава з молоддю
13:30 – святковий обід молоді з Патріархом
14:30 – вільний вихід в місто, відбуття додому

Деталі на сторінці зустрічі у Фейсбуці

Повідомив Роман Демуш

Фото: Tusia Romanchukevych, Молодіжна спільнота Української Парафії св.Сергія і Вакха в Римі; italawguide.at.ua; uk.wikipedia.org

Рейтинг: 5.0 Голосів: 7 Переглядів: 1749
Ваша оцінка: 106003

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар