"Теорія і практика християнської любові": передріздвяні реколекції від УМХ [26-28.12, Унів]

08.12.201413:31 26-28 грудня 2014 р. Б. ЛМГО " Українська Молодь – Христові" запрошує кожного з вас на передріздвяні реколекції "Теорія і практика християнської любові".


Коли я говорю мовами людськими й ангольськими, та любові не маю, – то став я як мідь та дзвінка, або бубон гудячий! І коли маю дар пророкувати, і знаю всі таємниці й усе знання, і коли маю всю віру, щоб навіть гори переставляти, та любові не маю, – то я ніщо! І коли я роздам усі маєтки свої, і коли я віддам своє тіло на спалення, та любові не маю, – то пожитку не матиму жодного! (1Кор. 13.1-3).

Реколектант: о. Олег Кіндій.

Місце проведення: Свято-Успенська Унівська Лавра Студійського уставу.

Детальна інформація: Христина Кутнів – 067 60 75 684.

"По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою!” (Ів. 13, 34-35).

У вечір перед своєю смертю Ісус звернувся так до своїх учнів, пояснюючи всім нам важливість чесноти любові. Правдивий християнин вирізняється поміж інших не розкішним вбранням чи великою кількістю багатства, а тим наскільки він любить Бога і свого ближнього. Ми можемо наслідувати Христа лише тоді, коли щиро любимо ближнього.

"Благаємо ж, браття, ми вас, щоб у цьому ще більш ви зростали" (1 Солунян 3:12; 4:9, 10).

Отже, якщо не любимо – то ми не Його. А якщо не Його – то чиї? “Хто не зо Мною, той супроти Мене; і хто не збирає зо Мною, той розкидає” (Мф. 12.30).

Поміркуємо чому люди, які вважають себе практикуючими, щирими християнами переживають різні терпіння? Звідки так багато ненависті, чому ми маємо війну, різні біди і нещастя?

Загляньмо спочатку у своє власне серце. Чи є там насправді любов? Чи готові твердо сказати: “Господи, люблю Тебе, і ближнього свого заради Тебе”? Чи справді ми любимо і ворогів своїх, не кажучи вже про братів? А може, просто декларуємо цю любов, устами своїми наближаючись до Господа, а серцем – будучи далеко від Нього? Дуже нелегко любити Христовою любов'ю: заздрісного друга, сусідку, яка постійно займається плітками, бомжа, якого завжди зустрічаєш біля входу до магазину, ворога, який вбиває твого друга, батька, сина чи брата, взагалі людей, які мають погляди, не схожі із твоїми? Чи любимо насправді найближчих своїх – членів своєї родини: дружину, батьків, тещу, свекруху?

Бог є любов! І хто пізнав любов – той Бога пізнав.Хто не любить, той Бога не пізнав, бо Бог є любов!” (1Ів. 4.7-8). 

На днях духовної віднови ми зможемо спільно розважити над тим, як ми сприймаємо Христову любов. Чи вона для нас є тільки теорією, якої нас навчають в Церкві, чи ми вміємо її практикувати в своєму житті. Також в цьому благодатному часі передріздвяного посту ми переглянемо своє життя, очистимо своє серце і спільно крок за кроком підготуємо його до Різдва! До зустрічі з Богом, який для кожного з нас народиться у Вифлеємському вертепі.

"Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди, але тішиться правдою, усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить! 
Ніколи любов не перестає...” (1Кор. 13.4-13).

За матеріалами: umh.org.ua

Рейтинг: 5.0 Голосів: 11 Переглядів: 1439
Ваша оцінка: 104750

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар