Всеукраїнський з’їзд молоді "Вітер На-Дії" [10-13.07, Львів] + Промо-ролик

EXCLUSIVE ARTICLES23.06.201418:15 Від 10 до 13 липня у Львові відбуватиметься Всеукраїнський з’їзд молоді "Вітер На-Дії", учасниками якого можуть стати молоді люди зі всієї України від 16 років, які хочуть активно провести це літо. Організатори – Комісія у справах молоді УГКЦ, Львівська міська рада, Львівська обласна державна адміністрація, Молодіжна комісія Львівської архиєпархії, Український Католицький Університет, Львівська Духовна Семінарія Святого Духа та молодь Єдиного Молодіжного Простору УГКЦ.


"Вітер На-Дії" – Всеукраїнський з’їзд молоді вільних та творчих молодих людей, які своїми вчинками любові запалюють серця інших надією. Одна із ключових ідей з'їзду – це дати можливість молоді бути разом. Молоді люди – талановиті, запальні, відверті, розумні та сміливі, але, зростаючи у різних середовищах, часом думають, що вони дуже різні. Зустріч – це момент істини! Момент, який дає зрозуміти, що нас єднає значно більше, ніж роз'єднує.

10-11 липня всі події з'їзду відбуватимуться у парафіях та в центральній частині Львова: прийом у львівських родинах (для гостей міста), зустрічі-знайомства, екскурсії та квести Львовом.

Значна увага під час з'їзду буде присвячена соціальним проблемам, які хвилюють суспільство сьогодні, насамперед – питанням, важливим для молоді.

Основний день з'їзду – субота, 12 липня, свято апостолів Петра й Павла. На великому відкритому просторі Українського Католицького Університету та Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ (Львів, вул. Хуторівка, 35а) розташується наметове містечко, поруч із ним – сцена та безліч майстерень. Окрім того, активно працюватиме Відкритий університет, де читатимуть лекції та ділитимуться досвідом відомі майстри своєї справи. У неділю, 13 липня, "Вітер На-Дії" завершиться літургією та спільною молитвою за Україну.

Також кожен із гостей може заздалегідь змайструвати власноруч або у команді з друзями вітряк. Найкращого вітряка визначать та вручать за нього приз уже під час самого з'їзду.

Реєстрація – обов'язкова та дає шанс виграти два квитки на серпневий концерт Океану Ельзи або фестивальну футболку. Зареєструватись усі охочі можуть на сайті фестивалю, а також у перший день Фестивалю – 10 липня – у реєстраційному центрі в Львівській міській раді, або ж 12 липня за адресою: вул. Хуторівка, 35а.

Вартість: субота-неділя – 12-13 липня – 80 грн; повна програма – 10-13 липня – 100 грн.

Більше інформації та із питань акредитації преси за номерами телефонів: 096 466 99 85, 063 424 50 42 - о. Ростислав Пендюк або сестра Оксана Пелех (редемптористка). А також через електронну пошту fest.prostir@gmail.com.

Ви завжди можете зайти до нас у гості. Адреса офісу Всеукраїнського з’їзду молоді "Вітер На-Дії", – вул. Руська, 10, Львів (приміщення Марійського товариства).

Фото: Уляна Журавчак

Рейтинг: 4.7 Голосів: 33 Переглядів: 3369
Ваша оцінка: 103697

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар