"Жива Internet-зустріч" з Мирославом Мариновичем - відеозапис доступний для перегляду [21.05]

21.05.201418:36 21 травня, у середу ввечері, на сайті ДивенСвіт наживо транслюватиметься інтернет-зустріч на тему «Участь християнина у виборах та суспільному житті». Гостем студії «Живої Інтернет-зустрічі» цього разу буде Мирослав Маринович, український дисидент, правозахисник, віце-ректор Українського Католицького Університету, учасник Ініціативної групи Першого грудня. Нагадаємо, що «ЖІЗ» відбувається за співпраці Комісії у справах молоді УГКЦ, Живого.ТБ та Інтернет-телебачення «Твоє місто» у рамках творення Єдиного Молодіжного Простору.


"Живі Internet-зустрічі" – це розмови зі священиком або фахівцем у певній галузі, які відбуваються завдяки трансляції їх через інтернет з можливістю наперед поставити онлайн-запитання. На цих зустрічах ми розкриваємо різні теми, що стосуються молодіжного життя у Церкві, тож кожен учасник такої трансляції зможе отримати відповіді також на свої запитання.


 

Стежте за нашими оновленнями

на сторінках соцмереж

 

   

 

*Довідка

Мирослав Маринович – український правозахисник, публіцист, релігієзнавець, член-засновник Української Гельсінської групи, організатор амністерського руху в Україні, віце-ректор Українського Католицького Університету у Львові, дисидент, учасник Ініціативної групи Першого грудня.

Фото: ji-magazine.lviv.ua

Рейтинг: 5.0 Голосів: 9 Переглядів: 1574
Ваша оцінка: 103512

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар