"Жива Internet-зустріч" з владикою Венедиктом про сповідь [8.04]

EXCLUSIVE ARTICLES04.04.201411:28 8 квітня 2014 року о 19:00 запрошуємо вас до перегляду й участі у "Живій Internet-зустрічі" на тему "Сповідь", яку проводитиме владика Венедикт Алексійчук, Єпископ-помічник Львівської архиєпархії". Зустріч відбудеться у рамках творення Єдиного молодіжного простору. Організаторами зустрічей є Комісія у справах молоді УГКЦ, Живе.ТБ та Інтернет-телебачення "Твоє місто".


Владика Венедикт відповість на запитання, що таке сповідь, як треба сповідатись, як часто та навіщо. Зараз – час перед Великоднем, багато людей йде до сповіді, й у зв'язку з цим виникають страхи та комплекси. Тому ви матимете можливість порадитись із владикою Венедиктом та задати йому запитання.

"Живі Internet-зустрічі" – це розмови зі священиком або фахівцем у певній галузі, які відбуваються завдяки трансляції їх через інтернет з можливістю наперед поставити онлайн-запитання. На цих зустрічах ми розкриваємо різні теми, що стосуються молодіжного життя у Церкві, тож кожен учасник такої трансляції зможе отримати відповіді також на свої запитання.

   

НАГАДАЙТЕ МЕНІ - отримайте нагадування і посилання на трансляцію "Живої Internet-зустрічі".

ХОЧУ ЗАПИТАТИ - можливість наперед надіслати приватне запитання до даної теми.


 

Стежте за нашими оновленнями

на сторінках соцмереж

 

   


*Довідка

Владика Венедикт Алексійчук призначений єпископом-помічником Львівської архиєпархії 3 серпня 2010 року. 5 вересня 2010 року в Архикатедральному соборі Святого Юра у Львові здійснено єпископську хіротонію. Чин архиєрейської хіротонії, у присутності Блаженнішого Любомира, за участі членів Синоду Єпископів УГКЦ, здійснив Владика Ігор Возьняк. Співсвятителями були Владика Юліян Вороновський, Єпарх Самбірсько-Дрогобицький, та Владика Павло Хомницький, Єпарх Стемфордський (США).

Комісія у справах молоді УГКЦ

Фото: facebook.com
Рейтинг: 4.9 Голосів: 49 Переглядів: 4694
Ваша оцінка: 103211

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар