ХVII Міжнародна науково-практична конференція "Релігія і фундаментальна наука в добу глобалізації" [4-5.04, Львів]

02.02.201413:45 Інститут релігії та суспільства УКУ запрошує студентів та молодих науковців взяти участь у ХVII Міжнародній науково-практичній конференції «Релігія і фундаментальна наука в добу глобалізації», яка відбудеться 4-5 квітня в Українському католицькому університеті за адресою: м. Львів, вул. Свєнціцького, 17.


Тема цьогорічної конференції присвячена питанню значення релігії у сучасному науково-технічному прогресі. Як співвідноситься релігія з технічними, природничими науками, де фізичні закони буцімто несумісні з Божими? Чи може сучасний науковець бути винахідником і одночасно віруючою людиною? Чи впливає глобалізація на сучасні світові релігії? Які методи і моделі взаємодії релігії з наукою можуть запропонувати представники гуманітарних і суспільних наук?

Для нас важливо почути думки молодих науковців і студентів у цій царині, обмінятися досвідом та випрацювати спільне бачення заявлених проблем.

Конференція відбудеться 4-5 квітня в Українському католицькому університеті за адресою: м. Львів, вул. Свєнціцького, 17. Інститут забезпечує проживання і харчування учасників конференції, але просить самостійно покрити кошти на проїзд. Реєстраційна анкета та вимоги до доповіді додаються.

За довідками звертайтесь в Інститут релігії та суспільства УКУ, e-mail: irs[@]ucu.edu.ua, ykit[@]ucu.edu.ua або за телефоном 032 240 99 40 (внутрішній 117).

Останній день подання матеріалів: 15 березня 2014 року.

Умови участі:

Необхідно подати до оргкомітету:

1. Заявку на кожного учасника з визначеною секцією (у заявці зазначити: прізвище, ім'я; науковий ступінь, звання; місце актуальної роботи (навчання), посаду; поштову адресу, контактний телефон, e-mail);
2. Електронний варіант матеріалів;
Мови конференції: українська, російська, польська, англійська.
Реєстраційний внесок: відсутній.
Публікація: передбачено електронну публікацію тез і статей учасників, які особисто виступають на конференції.

За матеріалами: facebook.com

Рейтинг: 5.0 Голосів: 2 Переглядів: 751
Ваша оцінка: 102714

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар