Школа УКУ "Психологія для життя" [жовтень-червень, Львів]

08.10.201316:13 Центр психології Українського католицького Університету в межах проекту створення Інституту психічного здоров'я при Українському Католицькому Університеті презентує Школу психологічних знань "Психологія для життя". Початок навчання – жовтень 2013, завершення – червень 2014 року. Навчання відбувається протягом трьох семестрів по 10 тижнів, один раз на тиждень у вечірній час. Загальний обсяг програми – 120 академічних годин.


Для кого цей проект?

Цей проект – для всіх! Ми справді думаємо, що він може бути корисним для кожної людини, яка хоче збагатити своє життя психологічними знаннями та навиками. Зокрема, ми думаємо, ця навчальна програма може бути особливо корисна фахівцям, котрі працюють у сфері людина-людина (працівники з управління людськими ресурсами, соціальні працівники, педагоги, медики, працівники медико-реабілітаційних центрів, вчителі, керівники підліткових клубів, організацій та гуртків, священики, особи богопосвяченого життя). Втім, обмежень щодо професії та освіти немає – подати заявку на навчання може будь-яка повнолітня особа із завершеною середньою освітою, що зацікавлена даною програмою.

Який зміст навчальної програми?

Навчальна програма включатиме у себе шість основних дисциплін, що охоплюють основні сфери прикладного застосування психології:

- Вікова психологія.
- Психологія спілкування та людських стосунків.
- Психологія сімейного життя.
- Основи психічного здоров’я.

- Психологія творчості.
- Психологія професійної самореалізації. 

Дана навчальна програма у багатьох відношеннях нестандартна. З огляду на її практичну орієнтованість навчальна  програма максимально орієнтована на активну участь учасників, використання практичних вправ та «експериментів», творчих завдань, практичне застосування здобутих знань та навичок у щоденному житті. Щоб зробити навчання «живим» та цікавим викладачі використовуватимуть різні сучасні технології активного навчання, тренінгу, щоби зробити навчальний процес максимально цікавим та корисним.

Після закінчення навчання видається сертифікат із зазначенням кількості теоретичних та практичних годин програми.

Вартість навчання: 5000 грн.

Заявка у формі заповненої анкети надсилається на адресу: ipz@ucu.edu.ua

Бланк анкети можна завантажити зі сторінки: http://ipz.ucu.edu.ua/programs/

Прийом заявок до 13 жовтня 2013 року

Набір студентів здійснюється на конкурсній основі за результатами співбесіди. Час і місце проведення співбесід буде уточнено індивідуально.

Детальніша інформація на сайті ipz.ucu.edu.ua

Фото: redbubble.com

 

Рейтинг: 5.0 Голосів: 5 Переглядів: 1672
Ваша оцінка: 101921

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар