Медіа

  •  news image
  • Жива Internet-зустріч на тему "Як реалізувати свої таланти" із Ярославом Рущишином 05 Червня 2014

   Рейтинг:

   5 червня на Живу Internet-зустріч із молоддю завітав Ярослав Рущишин - генеральний директор ВАТ "Троттола", співзасновник Львівської бізнес-школи, громадський діяч, один із організаторів студентської "Революції на граніті" 1990 року. Як все-таки людині розкрити себе, і чи кожен може це зробити? Скільки разів п. Ярослав проходив курси тайм-менеджменту? З якого віку людина має шукати в собі "підприємницьку жилку"? Майданчиком для творення яких інституцій, на думку Ярослава Івановича, має бути Церква? Про все це дивіться і слухайте у сьогоднішній ЖІЗ. Організаторами Живих Internet-зустрічей є Комісія у справах молоді УГКЦ, Інтернет-телебачення "Твоє Місто" та Живе.ТБ.
  •  news image
  • У Львові відкрили чи не найбільший родинний дім для сиріт 05 Червня 2014

   Рейтинг:

   У Львові 1 червня посвятили та урочисто відкрили новий Родинний дім "Покрова". Установа не державна і відрізняється від традиційних сиротинців, адже гроші на нього збирали зі всього світу. Вихователі тут не світські, а духовні особи
  •  news image
  • Веселі канікули з Богом у Патріаршому соборі 05 Червня 2014

   Рейтинг:

   Цього тижня біля Патріаршого собору Воскресіння Христового -- шум та гамір. Катехитична школа організувала для парафіяльних дітей "Веселі канікули з Богом". У ігровій та зрозумілій формі діти пізнають Господа, мають нагоду більше дізнатись про Церкву та своє місце в ній. Сюжет Живого.ТБ.
  •  news image
  • "Події Молодіжного Простору". Випуск 4 28 Травня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Четвертий випуск огляду Подій Молодіжного Простору Української Греко-Католицької Церкви. Це спільний проект Комісії у справах молоді УГКЦ та Радіо Воскресіння. Сьогодні ви почуєте про те, як нам жити після виборів. Ми ж молодь, тож окрім щоденної праці, не обійдемося без захопливих поїздок, співів, танців, фестивалів... Де все це шукати? Слухайте у сьогоднішньому випуску "Подій молодіжного простору".
  •  news image
  • Молитва за Україну, Мир і Спокій 28 Травня 2014

   Рейтинг:

   Напередодні виборів, 24 травня, у Карпатах на горі Хом’як відбулася молитва за Україну. Молитву організувала співачка та волонтерка Майдану Руслана Лижичко.
  •  news image
  • "Жива Internet-зустріч" з Мирославом Мариновичем на тему "Участь християнина у виборах та суспільному житті" 21 Травня 2014

   Рейтинг:

   21 травня, напередодні виборів Президента України, до студії інтернет-телебачення "Твоє Місто" завітав Мирослав Маринович – український дисидент, правозахисник, віце-ректор Українського Католицького Університету, учасник Ініціативної групи Першого грудня, щоб відповісти на запитання молоді: чи маємо ми право не бути сусільно активними? Чи може християнин голосувати "проти всіх"? Яка учась молоді у зрушенні суспільних процесів? Шукайте відповіді в Живій Internet-зустрічі з Мирославом Мариновичем.
  •  news image
  • Як розпочиналася Унівська проща 20 Травня 2014

   Рейтинг:

   16-18 травня, з нагоди свята чудотворної ікони Унівської Богородиці, відбулася ХХІ Міжнародна молодіжна піша проща "Львів – Унів", в рамках творення Єдиного Молодіжного Простору. На відео телеканалу ZIK можна побачити, як прочани збираються біля церкви Святого Михаїла та починають пішу ходу вулицями Львова.
  •  news image
  • Радіопрограма "Події Молодіжного Простору". Випуск 3 15 Травня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Третій випуск огляду Подій Молодіжного Простору Української Греко-Католицької Церкви. Це спільний проект Комісії у справах молоді УГКЦ та Радіо Воскресіння. У випуску йдеться про складний вибір західноукраїнських прочан на найближчий вікенд, про найпопулярніший у світі катехизм, про патріотичний всеукраїнський велопробіг, а також та про те, хто стане гостем чергової Живої Інтернет-зустрічі.
  •  news image
  • Сакральне мистецтво - сюжет до програми "Рожеві Окуляри" 09 Травня 2014

   Рейтинг:

   Хто, як і якими матеріалами оздоблює церкви зсередини? Чим образ відрізняється від ікони? Скільки часу потрібно, щоб зобразити все заплановене в одному храмі? Про все це дізнавався Данило Оріховський для інформаційно-розважальної програма для дітей та підлітків "Рожеві Окуляри" на ТРК Львів.
  •  news image
  • "Жива Internet-зустріч" на тему "Батьки і діти" 09 Травня 2014

   Рейтинг:

   Богдан Трояновський, психолог та директор видавництва "Свічадо", відповідає на запитання молоді на тему "Батьки і діти". Чи нормально є прагнути більшої свободи і самостійності в прийнятті рішень? Що робити, коли батькам не подобається наш хлопець, або дівчина? Як наблизити батьків до Церкви? Чи можливо створити щасливі сім'ї дітям алкоголіків? -- про це та інше дивіться у цій "Живій Internet-зустрічі". Нагадаємо, що "ЖІЗ" відбувається за співпраці Комісії у справах молоді УГКЦ, Живого.ТБ та Інтернет-телебачення "Твоє місто" у рамках творення Єдиного молодіжного простору.
  •  news image
  • Радіопрограма "Події Молодіжного Простору". Випуск 2 08 Травня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Другий випуск огляду Подій Молодіжного Простору Української Греко-Католицької Церкви. Це спільний проект Комісії у справах молоді УГКЦ та Радіо Воскресіння. У сьогоднішньому випуску ви почуєте про один молодіжний театр, дві прощі, третю в 2014 році Живу Internet-зустріч та чотири можливості суперового літнього відпочинку.
  •  news image
  • Запрошення молоді на травневу прощу до Унева! 06 Травня 2014

   Рейтинг:

   Молодь запрошує усіх охочих на ХХІ Міжнародну молодіжну пішу прощу «Львів – Унів» 16-18 травня 2014 року, у мандрівку в пошуках Божої любові, оскільки тема прощі – «Перебувайте у моїй любові» (Йо. 15.9).
  •  news image
  • Радіопрограма "Події Молодіжного Простору". Випуск 1 01 Травня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Перший випуск огляду Подій Молодіжного Простору Української Греко-Католицької Церкви. Це спільний проект Комісії у справах молоді УГКЦ та Радіо Воскресіння. У першому випуску ви дізнаєтеся про реальність змін світу навколо нас, про турне західноукраїнського музичного гурту на схід , про новостворену молодіжну спільноту на Тернопільщині, а також про те, як картонний автобус може стати справжнім.
  •  news image
  • Блаженніший Святослав про канонізацію Пап 29 Квітня 2014

   Рейтинг:

   27 квітня Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, узяв участь у канонізації двох визначних Римських Єпископів минулого століття: Папи Івана XXIII та Папи Івана Павла II. Коментуючи цю історичну подію для «Живого.ТБ», Верховний Архиєпископ УГКЦ зауважив, що канонізація обох Пап є справжнім святом для України і УГКЦ. Бо «отримавши таких заступників і світ, і Україна, випросить у Господа ласку миру і свободи».
  •  news image
  • Іван Павло ІІ. Пісня про дощ 29 Квітня 2014

   Рейтинг:

   Святий Папа Іван Павло ІІ співає пісню під час зустрічі з українською молоддю у Львові 26 червня 2001 р. Подія відбулася в рамках візиту Папи до України, у червні 2001 р. Зустріч молоді з Іваном Павлом ІІ супроводжувалася проливним дощем. Наприкінці своєї промови Папа відреагував на дощ жартом: " Deszcz pada, dzieci rosną!" ("Дощ падає -- діти ростуть!"). Після оплесків та скандування він заспівав пісню польською мовою: "Nie lej, deszczu, nie lej, bo cie tu nie trzeba, Obejdź góry lasy, obejdź góry lasy, zawróć się do nieba" ("Не падай, дощу, бо тебе тут не треба. Обійди гори-ліси, обійди гори-ліси і повернись до неба!"). Відео з архіву Департаменту інформації УГКЦ.
  •  news image
  • Церковний хор "Soli Deo" - сюжет до програми "Рожеві Окуляри" 28 Квітня 2014

   Рейтинг:

   Розповідь Наталі Донченко про церковний хор храму Пресвятої Євхаристії у Львові "Soli Deo", який співає на недільних та святкових богослуженнях, виступає на концертах, представляє Україну та Українську Греко-Католицьку Церкву за кордоном. Цей хор бере участь у благодійних концертах у сиротинцях, психіатричній лікарні, будинку для людей похилого віку. Від Різдва 2000 року Soli Deo є співорганізатором щорічного фестивалю "Велика коляда". Перед Великоднем-2014 виконали "Страсті Христові" Мела Гібсона разом зі Струнною групою молодіжного симфонічного оркестру "INSO-Львів".
  •  news image
  • Жива Internet-зустріч на тему "Іван Павло ІІ та Іван XXIII – нові святі"1 25 Квітня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Отець Полікарп Марцелюк, ЧСВВ, голова Постуляційного центру УГКЦ, відповідає на запитання молоді про життя, захоплення та шлях до святості двох Пап, чуда, вчинені завдяки молитві до них; значення їх як діячів Церкви та будівничих миру у світі. Також розповідає про Митрополита Андрея Шептицького та інших видатних осіб УГКЦ, процес канонізації чи беатифікації яких уже розпочато. Зустріч відбулася у рамках творення Єдиного молодіжного простору. Організаторами зустрічей є Комісія у справах молоді УГКЦ, Живе.ТБ та Інтернет-телебачення "Твоє місто".
  •  news image
  • "Жива Internet-зустріч" на тему "Іван Павло ІІ та Іван XXIII – нові святі" [24.04]2 23 Квітня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES 24 квітня 2014 року о 19:00 запрошуємо вас до перегляду й участі у "Живій Internet-зустрічі" на тему "Іван Павло ІІ та Іван XXIII – нові святі", яку проводитиме о. Полікарп Марцелюк, ЧСВВ, голова Місії "Постуляційний центр беатифікації УГКЦ". Зустріч відбудеться у рамках творення Єдиного молодіжного простору. Організаторами зустрічей є Комісія у справах молоді УГКЦ, Живе.ТБ та Інтернет-телебачення "Твоє місто".
  •  news image
  • 40 кроків до Воскресіння: 20 квітня 20 Квітня 2014

   Рейтинг:

   "40 кроків до Воскресіння" – це цикл духовних передач у відеоформаті, такі собі духовні реколекції, коротенькі роздуми на кожен день Великого посту. Ідея проекту належить Комісії УГКЦ у справах молоді. Автором і ведучим "40 кроків до Воскресіння" є о. Андрій Зелінський. Передача виходитиме щодня, аж до свята Воскресіння Христового. 20 квітня: "Даруючи усе, подарував нам себе для того, щоб ми з вами могли жити життям нової якості".
  •  news image
  • "Страсті Христові" у виконанні хору та молодіжного симфонічного оркестру 17 Квітня 2014

   Рейтинг:

   "Страсті Христові" (режисер Мел Гібсон) у виконанні камерного хору "SoliDeo" та Струнної групи молодіжного симфонічного оркестру "INSO-Львів". Автор проекту Анастасія Арбузова зазначає: "Це буде не просто концерт неймовірної і проникливої музики. Це буде молитва, переплетена з роздумами про останні години життя Ісуса Христа. У своїй праці над проектом прагнемо поєднати давню східну традицію скорботи, слово блаженного Івана Павла ІІ і музику, яку створив голлівудський композитор Джон Дебні, прошивши нею кінокартину Мела Гібсона "Страсті Христові"(2004)..."
Сторінка:12345678910
Читають
No articles
Коментують
No articles